• Detská MINIOLYMPIÁDA

• Veľké športové zápolenie detí z našej materskej školy na Miniolympiáde sa uskutočnilo na športovom ihrisku. Slniečko nám zasvietilo a my sme sa pustili do zdolávania rôznych športových disciplín. Na záver, každé dieťa za svoj výkon dostalo dve medaile - jednu naozajstnú a druhú čokoládovú. Športu ZDAR!

• Úvodná sv. omša

• Dňa 23.9.2019 sa konala svätá omša v kostole Sv. rodiny obetovaná za našu materskú školu. Na omši spievali deti za sprievodu svojich učiteliek.

• Triedne aktívy

• Vážení rodičia.

Pozývame Vás na triedne aktívy v jednotlivých triedach, ktoré sa uskutočnia:

1. MOTÝLIKY: 10.9.2019 o 16:00 hod.

2. LIENKY: 11.9.2019 o 16:00 hod.

3. VČIELKY: 11.9.2019 o 16:00 hod.

Triedne aktívy sa uskutočnia v kmeňových triedach, bez prítomnosti detí. Detí z MŠ majú k dispozícií zbernú triedu do 17:00 hod.

• Vitajte v MŠ

• Milí rodičia a milé deti.

Vítam Vás v našej materskej škola a prajem Vám úspešný, Bohom požehnaný nový školský rok. Milí rodičia, nech sa naša materská škola stane novým domovom pre Vaše deti. Deťom prajem menej slzičiek, veľa úspechov a radosti  z každého dňa, ktorý strávia v našej materskej škole.