• Svätá omša

obetovaná za našu materskú školu

sa uskutoční

dňa: 04.10.2023

o: 16:15 hod.

v kostole Sv. Rodiny – Furča

Deti z včielkovej triedy

spievajúce na sv. omši, pôjdu do kostola

v sprievode triednych učiteliek.

Ostatné deti Vás prosíme podľa možnosti vyzdvihnúť do 16,00 hod.

a prísť s nimi na svätú omšu do kostola.

Všetkých Vás srdečne pozývame.

• Detské večeradlo

• Vážení rodičia.

Pozývame Vás na spoločnú modlitbu ruženca - DETSKÉ VEČERADLO, ktoré sa uskutoční v stredu 20.09.2023 o 16,15 hod.v kostole Sv. Rodiny.

• Doplňujúce voľby do Rady školy

• Dňa 21.09.2023 - štvrtok

sa uskutočnia doplňujúce voľby do rady školy zástupcov rodičov.

Voliť budete dvoch zástupcov rodičov.

Kto je oprávnený voliť: Voliť môže každý rodič, ktorého dieťa navštevuje materskú školu. V prípade, že v materskej škole sú súrodenci, svoj hlas môže rodič dať iba v jednej triede. ( jeden rodič -  jeden hlasovací lístok)

Organizácia volieb: Voľby sa uskutočnia ráno počas schádzania sa detí do materskej školy a poobede pri odchode detí domov.

Spôsob volieb: Rodič dostane od učiteľky príslušnej triedy volebný lístok. Ak sa chce volieb zúčastniť, musí sa podpísať do pripravenej prezenčnej listiny, zakrúžkovať mená dvoch kandidátov a svoj hlasovací lístok vhodiť do urny. Hlasovací lístok je neplatný, ak sa použije iná forma hlasovania, alebo zaškrtnete viac ako dve mená.

Sčítavanie hlasov: Volebné lístky odovzdajú učiteľky volebnej komisií, ktorá hlasy spočíta a vyhlási výsledky.

• Triedne aktívy

• Triedne aktívy v jednotlivých triedach sa uskutočnia:

Trieda VČIELKY: 11.09.2023 (pondelok) o 16,00 hod. v triede včielky.

Trieda MOTÝLIKY: 12.09.2023 (utorok) o 16,00 hod. v triede motýliky.

Trieda LIENKY: 13.09.2023 (streda) o 16,00 hod. v triede lienky.

TA sa uskutočnia výlučne bez detí. Deťom prítomných v MŠ bude zabezpečená zberná trieda.

• Začiatok školského roka 2023/2024

• Milí rodičia a milé deti.

Tešíme sa na Vás v našej materskej škole zajtra 4.9.2023.

V pondelok vás čakáme vo vašich triedach už od rána - od 6,30 hod.

Zberná trieda 4.9. 2023 nebude, preto deti prineste do kmeňových tried podľa zoznamu.

Zoznam detí a ich rozdelenie do tried je rodičom k dispozícii na vstupných dverách.

Želám nám všetkým úspešný štart do nového školského roka, veľa trpezlivosti, lásky, podpory a nezabudnuteľných zážitkov počas celého roka.